Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 26.04.2024, 21:28

Правовий тиждень у закладі

З 19 по 21 листопада 2019 року за підтримки працівників Кілійського районного суду у закладі було організовано ряд заходів.

19 листопада 2019 року у приміщенні Кілійського районного суду відбулась оглядова екскурсія для учнів 5-А класу Кілійського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1-ліцей. Метою заходу було нагадати присутнім про свої права та обов’язки, ознайомлення з принципами судочинства.

20 листопада 2019 року у Кілійському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1-ліцей працівниками Кілійського районного суду Одеської області було проведено «Урок справедливості» для учнів 8-х класів, з метою набуття учнями необхідних знань про діяльність та організацію роботи місцевого суду, підвищення рівня правової культури і правової освіти молоді.

Прес-секретар суду Савченко Анастасія Іванівна, розповіла присутнім про їх права та обов’язки, символи судової влади, обговорили переваги та недоліки професії юрист.

Консультант суду Кітреску Оксана Михайлівна, повідомила учням про види юридичної відповідальності та особливості кожної з них, про міри покарання, які застосовуються до неповнолітніх та малолітніх.

На уроці школярі переглянули мультфільм на правовому тему «Кінь та Хом’як», який призвів до яскравої дискусії кому ж все-таки належить підкова.

21 листопада 2019 року прес-секретар суду Савченко Анастасія Іванівна та консультант суду Кітреску Оксана Михайлівна провели для наймолодших школяриків – учнів 2-А класу правовий урок «Великі права маленької дитини». Ознайомили дітей з їх правами та обов’язками у формі веселих ігор з використанням презентацій та відеороликів з відомих їм мультфільмів.

Учні подивилися мультфільм на правову тему «Слон проти жирафа», і мали змогу побувати в ролі судді. Дуже уважно слухали запропонований матеріал, брали активну участь в обговоренні прав дитини та залюбки дивились відеоролики.

Після закінчення уроку кожен учень отримав приємний подарунок від колективу Кілійського районного суду Одеської області.

Адміністрація закладу висловлює подяку працівникам суду за плідну співпрацю. Двері нашого закладу завжди відкриті для гостей.

Просмотров: 336 | Добавил: kok-2000 | Рейтинг: 0.0/0