Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 19.04.2024, 05:06

В середу, 20 листопада, зібралися учні початкових класів на свято осені. Діти співали, грали на музичних інструментах, читали чудові вірші. На свято завітала чарівниця Осінь (Пенко Валерія) з подарунками. Допомогла зробити свято дуже цікавим викладач музичної школи Інна Олегівна Агаларова. Всім сподобався танець у виконанні Марії П'ятун та Олександра Махова. Учасники свята, слухаючи музичні етюди «Осінь у Франці» у виконанні Костянтина Кутаса та І. О. Агаларової, ніби відвідали осінній Париж.

Малюнки дітей та відео-кліпи з осінніми пейзажами супроводжували все свято.

З великою подякою усім, хто брав участь у підготовці та проведенні заходу М. М. Іванова1

... Читать дальше »

Просмотров: 320 | Добавил: kok-2000 | Дата: 25.11.2019 | Комментарии (0)

«Обдарована дитина»

Кожна дитина по-своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя, знайти себе. Хтось здібний до музики, образотворчого мистецтва, хтось до математики, хтось пише вірші, оповідання, хтось має великі досягнення у спорті. Скільки дітей - стільки й здібностей.

Кожна обдарована дитина – індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Сприяння реалізації обдарування потребує організації особливого середовища, зокрема, спеціальної освіти, яка виходить, як правило, за межі навчання в звичайній школі. В установах додаткової освіти цього домогтися реально, тому що, саме додаткова освіта розширює сферу творчості обдарованої дитини.

Цього 2019/2020 навчального року Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1-ліцей розпочав роботу над проектом «Обдарована дитина», метою якого є: ст ... Читать дальше »

Просмотров: 380 | Добавил: kok-2000 | Дата: 25.11.2019 | Комментарии (0)

Правовий тиждень у закладі

З 19 по 21 листопада 2019 року за підтримки працівників Кілійського районного суду у закладі було організовано ряд заходів.

19 листопада 2019 року у приміщенні Кілійського районного суду відбулась оглядова екскурсія для учнів 5-А класу Кілійського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1-ліцей. Метою заходу було нагадати присутнім про свої права та обов’язки, ознайомлення з принципами судочинства.

20 листопада 2019 року у Кілійському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1-ліцей працівниками Кілійського районного суду Одеської області було проведено «Урок справедливості» для учнів 8-х класів, з метою набуття учнями необхідних знань про діяльність та організацію роботи місцевого суду, підвищення рівня правової культури і правової освіти молоді.

Прес-секретар суду Савченко Анастасія Іванівна, розповіла ... Читать дальше »

Просмотров: 335 | Добавил: kok-2000 | Дата: 25.11.2019 | Комментарии (0)

Пілотний проект Privat банку в Кілійській першій.

Уже давно нікого не здивуєш розрахунками банківською карткою, адже вони наявні майже у кожного: від учня до пенсіонера. І це, звісно, зрозуміло. Адже і стипендії, і пенсії, і зарплати перераховуються на банківські картки. А на допомогу людям і для зручності клієнтів встановлюються банківські термінали. Не став виключенням і наш заклад. Нещодавно у шкільній їдальні стало можливим розраховуватися за обід чи булочку банківською карткою через термінал.

За коментарями ми звернулися до керівника Кілійським філіалом одного із найбільших банків України – Privat - Караконстантин Світлани Опанасівни (на фото).

- Світлано Опанасівно, в шкільній їдальні віднедавна встановлений банківський термінал. З якою метою це було зроблено?

- Наш банк випускає картки Юніор. Це перша безкоштовна міжнародна картка для учнів від 6 до 18 років ... Читать дальше »

Просмотров: 322 | Добавил: kok-2000 | Дата: 25.11.2019 | Комментарии (0)

Вітаємо Бесчастну Дарину – ученицю 7-Б класу Кілійського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1-ліцей з почесним ІІ місцем ІІ (територіального) етапу XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Дарина буде представляти наш заклад в обласному етапі конкурсу.

Бажаємо успіху!!!

Просмотров: 308 | Добавил: kok-2000 | Дата: 25.11.2019 | Комментарии (0)