Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 19.04.2024, 21:41

3;
Науково-методична робота
Науково-методична робота в Кілійському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст № 1-ліцей» спрямована на розвиток особистості учня, на реалізацію науково-методичної проблеми «Розвиток особистості школяра, формування самостійності, менеджменту, свідомого ставлення до навчання, виховання духовної культури, формування компетентної особистості». Головні зусилля зосереджені на наданні реальної допомоги педагогічним працівникам через участь у роботі районних семінарів, ШМУ, роботу з молодими вчителями, наставництво, самоосвіту, роботу в творчих групах, методоб’єднаннях. Активну участь в організації методичної роботи приймають вчителі-методисти Москвічова З.А., вчитель математики, Гуртовенко С.М., вчитель біології, Паніна С.А., вчитель російської мови та літератури, Іванова М.М., Добровольська Г.І., вчителі початкових класів, які мають власні методичні розробки, схвалені на засіданні Вченої ради Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.
Напрями методичної роботи
Основні напрями методичної роботи - запровадження сучасних освітніх інноваційних технологій; - розвиток творчого потенціалу та творчого підходу вчителя до роботи з обдарованими дітьми на основі компетентісно-орієнтованого навчання та виховання. Реалізація програми «Обдарована дитина»; - запровадження інтерактивних та проектних технологій навчання в профільних класах; - підвищення педмайстерності вчителя.
Робота методичних об’єднань

Для підвищення професійної майстерності педагогів застосовуються різноманітні форми роботи, які дають змогу розкрити їхні можливості. Методичним об’єднанням вчителів природничо-математичного циклу керує Бажак О.С., вчитель географії.

Проблема методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу: «Створення максимально-сприятливих умов для розвитку учнів та утвердження педагогіки співробітництва, педагогіки толерантності шляхом створення системи особистісно-орієнтованої освіти: впровадження високоефективних інноваційних технологій, підвищення компетентності педагогів та учнів».

Методичнє об’єднання вчителів гуманітарного циклу очолює вчитель вищої категорії Нікольчева С.І.

Проблема методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу : «Впровадження компетентісного підходу та інтерактивних технологій як засобів підвищення ефективності навчально-виховного процесу під час викладання предметів гуманітарного циклу»

Методичне об’єднання вчителів початкових класів працює над впровадженням здоров’я зберігаючих технологій (керівник Вакар Р.А.)

Проблемою методичного об’єднання класних керівників (керівник Захарченко А. М.) є «Розвиток творчого потенціалу учнів через систему особистісно-орієнтовного виховання».

Запровадження сучасних освітніх та інноваційних технологій

Програми Предмет П.І.Б. вчителя

Розвивальне навчання

Початкові класи
Іванова О.П.

Блочно-модульна система

викладання

Біологія Гуртовенко С.М.

Використання інформаційних

технологій

Бажак О.С.

Використання методу проектів

у викладанні предметів
Українська мова та література

Нікольчева С.І.

Терзі Т.А.

м/о вчителів

початкових класів

Щорічно ліцеїсти приймають участь у Міжнародному конкурсі «Бобер» переможцями останнього конкурсу стали Валентир Д., Герладжиу Є., Філіна Н (вчитель інформатики Кутас І.І.)

В кабінеті інформатики йде підготовка до участі в Міжнародному конкурсі «Бобер»

Серед учасників конкурсу Валентир Д., Черкез М., Ракова А. які приймають участь у ньому вже четвертий рік

«  Апрель 2024  »