Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 26.04.2024, 07:27

День рідної мови.

21 лютого ми святкуємо День рідної мови. У листопаді 1999 року Генеральна конференція ЮНЕСКО оголосила Міжнародний день рідної мови, який вперше відзначився 21 лютого 2000 року в Парижі.

Мова нашого народу

неповторна і – своя;

в ній гримлять громи в негоду;

в тиші – трелі солов’я.

В ясний день в чудово прикрашеній залі зібралися учні, щоб відсвяткувати День рідної мови. Діти читали чудові вірші, співали чарівні пісні про мову. У підготовці свята допомогли учні 10 –го та 6-Б класу. Запрошені на свято були учні 2-Б класу. Всі учасники одягнені в українських костюмах..

Серед гостей були присутні члени «Дунайської хвилі» (Чакір Д., Смільгіна Г., Мальцева Г., Петраш Р.). Керівник Томша Є.Г. прочитала свої вірші, присвячені рідній українській мові, а ансамбль виконав віночок українських пісень ( серед них і пісня на слова відомого в нашому місті поета В.Виходцева «Рідна хата»). Від ансамблю пролунала чудові слова пісні «Боже, храни Україну!», яку з особливою тишею у залі слухали діти.

Особливо виділялися маленькі артисти 2-А класу (класний керівник Іванова О.П.). Для них таке свято було вперше. Красиві, урочисті, дуже схвильовані Мусафір Дамір, Дерліх Ксенія, Бочкарьова Ангеліна, Терешонок Гліб, Бешліу Дмитро, Дамаскіна Ангеліна, Гіндель Аліна і Пономарьов Назар чудово читали вірші.

Час пролине, і яскраво засяє

Мова, якою народ розмовляє

Хай же буває, мов квітка ранкова,

Мовонька чиста, твоя рідна мова!

Мова – це диво!

З нею людина розумна, щаслива.

Знаючи мову, спілкуються люди,

Мова загине – й людини не буде.

На високому рівні були ведучі цього свята П’ятун Марія та Афенді Кристина. Щиро дякуємо гостям, всім присутнім та учасникам за чудове свято!

Просмотров: 450 | Добавил: kok-2000 | Рейтинг: 5.0/1
«  Февраль 2019  »