Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 19.04.2024, 23:49

Тиждень дитячої та юнацької книги

Дитинство — це той неповторний час, коли мала людина відкриває для себе світ, коли в ній росте іскринка творчості, а саме життя є стихією гри, що для дитини — найсерйозніше заняття. Саме добра дитяча книга відіграє важливу роль в житті дитини. Прищепити дітям любов до книги, виховувати в дітей потребу до читання, дбайливе ставлення до книги допомагає Тиждень дитячого читання.
      З  3 по 7 квітня 2017 року  в нашій школі проходив традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги. Бібліотекар школи  Бондарева Л.Й. відкрила тиждень дитячої книги коротким тематичним виступом. Потім оголосила  список  заходів бібліотечного тижня.
      Під час «Тижня книги» проведено такі заходи:
- «Мої улюблені казкові герої» -конкурс малюнків до улюблених казок,
- вікторина «Найкращій знавець книги»,
- «Як народжується книга» (бібліотечний урок ),
- організація виставки-стенду « Для тебе книга – це…»,
- благодійна акція «Книга в дарунок шкільній бібліотеці».
 Для учнів молодшої ланки була здійснена віртуальна подорож « Сторінками улюблених казок» - протягом тижня молодші школярі  брали участь у конкурсі малюнків, для них була проведена вікторина, бібліотечні уроки та ін. Для всіх учнів школи   діяла виставка-стенд « Для тебе книга – це…», на якій  діти висловлювали свої думки щодо книги.
      Класи, які прийняли найактивнішу участь у проведені Тижня книги, будуть нагороджені подяками  на підсумковій лінійці.

Просмотров: 442 | Добавил: kok-2000 | Рейтинг: 0.0/0
«  Апрель 2017  »