Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетверг, 28.03.2024, 16:40

Повідомляємо, що з 22 по 28 квітня 2020 року Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради проводить опитування (у режимі онлайн) батьків учнів ЗЗСО щодо дистанційного навчання учнів під час карантину.     Опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів. Заповнення анкети не займе багато часу.

Анкета розміщена на офіційному сайті Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради за посиланням https://vompkil.odessa.gov.ua/anketa-dlya-batkiv-opytuvannya-shhodo-dystantsijnogo-navchannya-uchniv-pid-chas-karantynu/. Доступ до анкети буде відкрито протягом періоду 22-28 квітня 2020 року.

Просимо дати відповіді на запитання. Шановні батьки учнів закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради!

З 22 по 28 квітня 2020 року Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради проводить опитування (у режимі онлайн) батьків учнів закладів загальної середньої освіти Кілійської міської ради щодо дистанційного навчання учнів під час карантину. Опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів. Заповнення анкети не займе багато часу.

Просимо дати відповіді на запитання. Нам важлива ваша думка! Щиро дякуємо! Разом зможемо все!

начальник Відділу освіти та молодіжної

політики Кілійської міської ради                                                                 С.Мергут

Повний текст можна переглянути тут

Просмотров: 330 | Добавил: kok-2000 | Рейтинг: 0.0/0