Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетверг, 18.04.2024, 12:18

Пілотний проект Privat банку в Кілійській першій.

Уже давно нікого не здивуєш розрахунками банківською карткою, адже вони наявні майже у кожного: від учня до пенсіонера. І це, звісно, зрозуміло. Адже і стипендії, і пенсії, і зарплати перераховуються на банківські картки. А на допомогу людям і для зручності клієнтів встановлюються банківські термінали. Не став виключенням і наш заклад. Нещодавно у шкільній їдальні стало можливим розраховуватися за обід чи булочку банківською карткою через термінал.

За коментарями ми звернулися до керівника Кілійським філіалом одного із найбільших банків України – Privat - Караконстантин Світлани Опанасівни (на фото).

- Світлано Опанасівно, в шкільній їдальні віднедавна встановлений банківський термінал. З якою метою це було зроблено?

- Наш банк випускає картки Юніор. Це перша безкоштовна міжнародна картка для учнів від 6 до 18 років. Вона дає можливість дітям розраховуватись за свої покупки не лише шкільній їдальні, а й магазинах, отримувати гроші в банкоматі. Крім цього, вміння користуватися банківською картою підвищує фінансову грамотність її користувача.

- Які банківські картки можна використовувати для розрахунку через термінал, який встановлений в шкільній їдальні?

- Через цей термінал можливо розраховуватися картками будь-якого банку, не лише нашого. У картки Privat-банку наявні переваги: їхні володарі мають можливість безкоштовно навчатися у бізнес-школі нашого банку.

- Які перші результати проекту? Чи відповідають вони Вашим очікуванням?

- Вже надходять розрахунки з карток до терміналу. Сподіваємося, що найближчим часом більшість учнів вашої школи стануть нашими клієнтами.

До 4 грудня 2019 року наш банк проводить акцію серед школярів: п’ять володарів карт Юніор, у яких буде найбільша кількість операцій з використанням картки, отримають грошові призи.

- Скільки шкіл виявили бажання взяти участь у такому проекті?

- По Україні вже багато шкіл беруть участь у проекті. В м. Кілія - ваш заклад перший. У вас реалізується пілотний проект.

Відгуки позитивні. Плануємо цей проект впровадити і в інших школах нашого району.

Дар’я Фарбатюк, учениця 8-А класу

Кілійського ЗЗСС І-ІІІ ступенів № 1-ліцей