Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 19.04.2024, 15:56

«Обдарована дитина»

Кожна дитина по-своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя, знайти себе. Хтось здібний до музики, образотворчого мистецтва, хтось до математики, хтось пише вірші, оповідання, хтось має великі досягнення у спорті. Скільки дітей - стільки й здібностей.

Кожна обдарована дитина – індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Сприяння реалізації обдарування потребує організації особливого середовища, зокрема, спеціальної освіти, яка виходить, як правило, за межі навчання в звичайній школі. В установах додаткової освіти цього домогтися реально, тому що, саме додаткова освіта розширює сферу творчості обдарованої дитини.

Цього 2019/2020 навчального року Кілійський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1-ліцей розпочав роботу над проектом «Обдарована дитина», метою якого є: створення оптимальних умов для розвитку та творчої реалізації здібних дітей; забезпечення пріоритетності системи пошуку, навчання, виховання і підтримки здібних дітей як важливого чинника майбутнього України.

Знайомтеся, Труве Тео - учень 5-А класу Кілійського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1-ліцей. З 2015 року займається у Комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Кілійської міської ради. Відвідує секції з баскетболу та Джиу-Джитсу. Приймає участь у міських, районних, регіональних, обласних та всеукраїнських змаганнях. Займає призові місця.

У 2016 році - чемпіон міста Болград з карате фул-контакт фрістайл, у цьому ж році срібний призер по Годзю-рю карате «BESSARABIA OPEN», чемпіон з кікбоксингу (м.Ізмаїл) та ін.

У 2017 році - бронзовий призер по Годзю-рю карате (Ізмаїльський р-н, с. Матроска), срібний призер чемпіонату Одеської області з козацького двобою, бронзовий призер Годзю-рю карате ( м.Ізмаїл).

Починаючи з 2018 року посів друге місце в турнірі «Шахове сузір’я – 2018», срібний призер змагань з Джиу-Джитсу (м.Кілія), срібний призер відкритого чемпіонату Одеської області з Джиу-Джитсу (м.Одеса), срібний призер чемпіонату Одеської області з козацького двобою, отримав звання чемпіона України з козацького двобою в розділі «Боротьба», «Борня-2» (м. Київ), бронзовий призер чемпіонату України з козацького двобою у розділі «Борня-3» (м. Київ), срібний призер відкритого чемпіонату Одеської області з Комбат самозахист ІСО, срібний призер відкритого міжрегіонального турніру по Годзю-рю карате (м.Ізмаїл), срібний призер IVANO-FRANKIVSK TIGER JIU JITSU CHAMPIONSHIP-GI.

Тео присвоєно другий розряд з виду спорту - Комбат самозахисту ІСО (посвідчення № 122).

10.01.2019 року – третє місце в турнірі «Шахове сузір’я – 2019».

12.01.2019 року присвоєно почесне звання «Кращий спортсмен – 2018 року» (м. Ізмаїл, центр розвитку Бессарабії) а також нагороджений Грамотою Спортсмен року «Ахілл» (м.Кілія).

09.02.2019 року посів І місце у відкритому кубку Бессарабії з козацького поєдинку за версією «боротьба» (м. Арциз).

Двічі Бронзовий призер чемпіонату Одеської області по Комбат-самозахист ІСО за версіями «Мікс-комбат», «Реслінг».

Нещодавно, 16 листопада 2019 року нагороджений Грамотою за активну участь у І-му відкритому «Кубку Аккерману 2019» з баскетболу серед юнаків (м. Білгород-Дністровський). І це ще не всі досягнення Тео.

Бажаємо сили і витримки, натхнення та високих досягнень. Ми тобою пишаємося!!!

Просмотров: 381 | Добавил: kok-2000 | Рейтинг: 5.0/1