Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 19.04.2024, 17:43

Ярмарка

Шкільне життя
ГУЛЯВ-ШУМІВ ШКІЛЬНИЙ ЯРМАРОК

Гамірно було у п’ятницю, 18 жовтня, у великій залі їдальні Кілійської школи № 1 - ліцей. Неначе у мурашнику, сновигали між розставленими по периметру столами веселі школярі, спостерігали за дійством вчителі та батьки.
     Що ж стало причиною такого шуму-гаму? А в школі відбувався ярмарок!
    З ідеєю провести благодійний ярмарок, щоб на виручені кошти придбати технічне обладнання для школи, виступила педагог-організатор Тетяна Козлова. Школярі ж не пропустили можливість поласувати смаколиками та ще й заробити грошей на новий мікрофон та колонки.
     Оксана Магла, класний керівник 7-Б класу (на фото внизу), із гордістю продемонструвала «товари», виготовлені Христиною Михайловою, Анею Шикірлійською, Дариною Безчасною, Владом Янчуком, Іриною Димитрієвою, - піцу, пиріг, слойки, печиво, шоколадні мафіни та іншу смакоту.
Найактивніших одинадцятикласників назвала й Ольга Бажак - Володимира Бужацького, Машу П’ятун, Ксюшу Крупчак, Алісу Малую, Анну Рибалко, Катю Іванчикову, які приготували для покупців пироги, варення.
Були на столах і овочі та фрукти, горіхи, зелень, кімнатні квіти та поробки.
     А найбільший виторг, за підрахунками, вдалося зробити учням 4-А класу (кл. керівник Олена Шевченко) та 3-А класу (кл. керівник Олена Іванова).
     У результаті задоволеними та ситими залишились і покупці, і продавці. За словами Тетяни Козлової, суми, зібраної на ярмарку, вистачить не лише на придбання запланованого обладнання, але й для надання допомоги учениці початкової школи, дівчинці із малозабезпеченої багатодітної сім’ї.

Просмотров: 342 | Добавил: kok-2000 | Рейтинг: 0.0/0