Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 29.03.2024, 03:34

День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає до кінця, і натупає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 н 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає,що за їх слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм подарунки.

Свято Миколая вважають одним із найбільш шанованих у православному світі. У народі його прозвали Миколою Угодником, за його покірність Богу та добрі справи. Микола Чудотворець жив приблизно в ІІІ – ІV ст. Навіть його мощі після смерті мають силу зцілювати тисячі людей.

Здавна Микола Угодник вважався другом і покровителем дітей та мореплавців. Слов’янські народи вірили, що напередодні свята цей святий приносить слухняним дітям подарунки, а неслухняних діток під подушкою чекають різочки.

Сьогодні учні школи відзначали День Святого Миколая. Підготували святкову виставу учні 7-Б класу (кл.керівник Бондарева Л.Й.) для діток початкової школи. По завершенні вистави також виступив учень 1-А класу Вашковський Володимир з віршем про Святого Миколая, якого написала сестра Вашковька Марія- учениця 11 класу, та Прач Карина закінчила свято передноворічною піснею.

Тож нехай у цьому році Миколай-чудотворець дарує всім радість, щастя і довголіття!

Просмотров: 395 | Добавил: kok-2000 | Рейтинг: 5.0/1
«  Декабрь 2017  »